The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net
The Vampire Diaries RPG!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cool Purple Outer Glow Pointer
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Моста при водопада
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyНед Сеп 25, 2011 4:01 pm by Мередит Сулес

» Нашите приятели!
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:27 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Ангел!
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:23 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Демон!
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:22 am by Елена Гилбърт

» Създайте си човек!
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:21 am by Елена Гилбърт

» Станете ни приятел!
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:09 am by Денис Авалон

» Мистик Фолс преди 10 години.
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 8:10 am by Денис Авалон

» Инструкций за масовото!
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» Балната зала!
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 EmptyПет Сеп 23, 2011 6:36 am by Елена Гилбърт

Poll
Г Л А С У В А Й Т Е!

Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 59665496

Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 42159602

Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 42896259

Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 18113206
Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 45877560

Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 40903968

Мистик Фолс преди 10 години. - Page 2 22524317


You are not connected. Please login or register

Мистик Фолс преди 10 години.

3 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Мислех си нещо и литнах с него и отидox до едни храсти и казах:
- Много си грозен не заслужава да живееш. - след усмивката ми. Докоснах му главата и я откъснах като му отгризах малко от лицето и устната ми се изцапав кръв. Върнах се а тя ме забеляза на устната, веднага я избърсах

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

- Какво направи? - погледна го яростно и слезе долу. Видя тялото и главата на гробаря.
- Зазщо го направи? - разкрещя му се тя и почервеня - нямаше нужда просто можеше да го отведеш нанякъде - остана без думи и го удари. После придоби стария си вид и каза - Съжелявам. - седна на тревата и погледна отчаяно към земята.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

-Трябваше.. нямаше как!
-Все пак той е гробар не трябва да се обръща достатъчно внимание на такива мелези.
-Удряй ме не ме боли

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

- Охх - каза тя и седна на тревата.
- Трябва да тръгвам - каза и стана. Взе чантичката която беше омачкана и окървавена. После се спря. Не може да отиде в този вид. Супер сега нямаше мърдане.
- Сега как ще се прибера - с окарвавена рокля?! - просна се и заспа.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Засмях се и казах :
-Няма страшно Ел. - хванах я и излетяхме двамата след което пристигнаха пред една голяма и тъмна къща. Тя си отвоеи устата а аз казах:
-Шшшт! - вкарах я в къщата МИ и я сложих на моето легло, а аз си сложих дюшек на земята и двамата заспахме

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Накрая нещо ме грабна и се окопитих. Летяха над града. Накрая, пристигнахме в някаква къща. Неговата къща. Исках да се възпротивя но той не ми позволи. Още бях в ръцете му когато влязохме. Беше много по-мил от преди един час когато се биеха. Вътре беше по-светло отколкото отвън. Той я постави на леглото си - голямо и меко, а той легна на пода. Почувствах се неудобно и малко стеснено, но бързо заспах на голямото легло.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

***

Дойде сутринта. Събудих се още в 3:30 гледах красивото личице на Елена - вампирът. Станах отидох в банята оправих се, обляках се и тръгнах към кухнята. Направих си сутрешното кафе и започнах да пия. От спалнята се чу шум явно и Еленка се беше събудила.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Елена се събуди. Беше по-силна сега и реши да тръгва. Стана, оправи леглото. Взе чантата си и се отправи към вратата. Отвори я и понечи да излезе но... не можа. Като че ли имаше невидим щит който й препречваше пътя.
- Какво по... - каза тя тихо и продължи да се опитва да излезе.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Чух че се опитва да излиза, бях сложил щит за вампири. Дори аз не можех да го махна, сега беше време да я убия исках да се изхраня с нещо. Бавно отидох до нея и казах:
- Вампири не могат да излязат от тук, сложиха ми този щит, не мога да го махна - на лицето му се появи голяма и широка усмивка.
- Това е гадно, нали Елена? - попитах и с бързина я хванах за гърлото. Усещах страха и, беше много хубаво да го усещам.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Веднага се окопити когато я хвана за гърлото. Имаше нова стратегия - да не мисли. Хубаво че вампирите могат да въздействат:
- Ти ще ме пуснеш - каза му като го гледаше право в очите въздействайки му. Той я пусна, а тя със скоростта си, счупи, дървен стол, взе един кол и го наруга в гръдния кош.
- Знам, че можеш да го махнеш, просто не искаш... освен ако... - тя махна кола - ... си се сдобил с вещер или вещица - ококори се и веднага върна кола в гръдния му кош още по-силно.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Тя пак ме наръга в гръдния кош паднах на земята и го извадих от мен целия кол и пак казах:
- Ех стига си ме пробождала знаеш че ще се оправя! - хаванах я за гушата и я ударих в щита по нея се стече голямо и мощно елекричество което я разтресе:
- Обичам лошите момичета!

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

След като я удари в щита се сети. Щом вампир не може да излезе, значи демон ще може.
- Нека те видим - грабна го и го хвърли в камъните извън къщата. Пристъпи през щита и излезе навън. После отиде до него и му каза:
- Играта започна - усмихна се злобно и го ухапа като източи почти цялата му кръв.
- Довиждане! - каза и със скоростта си тръгна нанякъде из гората.


П.П. Да започне да ме гони!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

- Мамка му - казах аз и с най-голямата си скорост литнах на високо, видях я и я хванах за яката и я качих във въздуха. Тя падна. Веднага се втурнах към нея и я хванах:
- Хванах те - усмихнах и се и я зафучих към едно дърво като си пукна главата и се свлече на земята.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

- Само така ис мислиш! - освободи се от хватката му и със острите си зъби скъса едно от крилата му. Приземи се леко като котка и гледаше как той се мъчи и крещи. В тпзо момент се сети за Катрин и се усмихна задоволено.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

- ИМАМ СИ РЕЗЕРВНИ - набързо си го смених и се зафучих към нея. Започнах да я удрям и удрям с тукати докато падна и казах:
- Глупачка, как можа? - изхилих се дяволски и изчезнах във въздуха на най-високото дърво.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Беше заредила сила и скочи!
- Не съм толкова глупава колкото ме мислиш - въздейства му като му каза.
- Ти ще изключиш демонската си същност и ще паднеш от дървото. - Денис се подчини и започна да пада. Това вече щеше да го довърши. За да е по-сигурна Ел, взе голям камък и го удари по главата.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Тя ме накара да падна и ме удари с камък. Затворих очи и дишах много тежко и задъхано все едно съм бялагал из целия град без да спирам. Това ме довърши, крилата ми се прибраха, а аз останах на земята опитвайки се да стана, но не можах. Исках помощ, бяхме само двамата с Елена. Дали щеше да ме убие??!!

Ел.

Ел.
Демон!
Демон!

Тънките крачета на непознатата русокоска издаваха лек шум и оставяха стъпки във влажната почва. Високата фигурка на Ел почти не се виждаше- от нея си личаха само дългата й руса коса и светлата кожа. Черната, раздърпана тениска, жартиерите и ниските ботуши се сливаха с мастиленият мрак наоколо. Тя спря на място и присви сивите си очи. Дочуваше, недоловими за човешкото ухо, звуци.. като че ли на битка. Евънс се закова на място и затвори очи. Демон.. не особено стар и вампир.. млад.. и странно познат. Ел рязко отвори очи. Елена. Бой. Демон. Евънс се стрелна напред прекъсвайки боя с появата си.
- Добър вечер, приятели. Каква прекрасна вечер нали?- каза тя, а очите й святкаха заплашително, а стойката й напълно издаваше, че някой тук скоро ще си изяде боя от нея.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Изведнъж се появи, познатата на Елена фигура - руса коса, жартиери, раздърпана тениска - Ел.
- Здравей Ел - усмихна се - сега моля се дръпни имам да давам тупаник на един лигльо. Запъти се към него като го удари, и после го наръга с кол. Не знам дали действа при демоните, но пак пробва!
- Сега ще спреш ли, или ще се инатиш още? - каза го, със злоба.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Плюех много кръв, но нямаше да се откажа и казах:
- Още една женска. Ъъм и то демон. Харесва ми - усмихнах се и отново си оправих раните станах и започнах да бягам в гората и стигнах до едно езерце с кладенец. Отворих капака му и видях че е много дълбок и скочих в него целия бях мокър до кости. Чаках да видя дали ще ме забележат..

Ел.

Ел.
Демон!
Демон!

- Още една женска. Ъъм и то демон. Харесва ми.- каза демона, регенерира се и се стрелна към един кладенец. Земята наоколо беше осеяна с неговата кръв и тази на Елена. Тъмнокоската се втурна и за секунди беше при непознатият.. поне за Ел. Тя пристъпи с обичайната си бавна, плавна крачка достигайки до крайната цел с около десет минути закъснение от другите. Забавляваше се да си играе с нервите на другите, а и имаше предостатъчно време, за да го губи в бързане и припряност.
- Не сте ли малко големи, за криеница? Поне от ваша гледна точка. За мен сте дребосъци и с действията си напълно оправдавате мнението ми.
- Да го направим по- интересно, а? Поне, ако ще играем на тази игра да бъде на подобаващо ниво за годините ни.- чу се режещият глас на Ел и се чу страшен гръм, предизвикан от двете вълни, които се сблъскаха. Около демонът и Елена се образува кратер във формата на кръг, от който бълваше адски огън.. като в Ада.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Започна да говори как сме малки. Как се осмеляваше. Еее да, тя беше ъъм може би по-голяма от всички в града. Нормално. След като огъня се образува Елена се усмихна. Ел винаги обичаше да си играе с нервите на хората.
- Така, така. Старите методи - усмихна се като Катрин и погледна Денис. Дали се беше изплашил. Все пак от Ел всички се плашат. Продължаваше да се усмихва и да гледа ходовете на лигльото.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Имаше огън викове... не издържах. Излезнах и тръгнах да ритам с крак в лицето Ел, на нея и текна кръв. Когато се опитах да ударя Елена тя ме хвана за гушата, но реагирах и я ударих в корема. Тя изпъшка и вникнах в дълбоко в главата и мислите на Елена като я погледнах с кристално сините си очи:
- Може да си хубава и да искаш да ме убиеш, но си те харесвам - намигна и и отиде до другата демонка като и каза:
- Ти си демон как може да дружиш с ВАМПИР?

Ел.

Ел.
Демон!
Демон!

Докато непознатият бягаше, Ел отпусна силата си и спря огъня, но линията на кръга, който беше направила предималко, зловещо ограждаше мястото.. където сега нямаше и една тревичка. Преди да се е регенерирала, русокоската с рязко движение намести счупеният си нос. Извади спокойно кърпичка и избърса останалата кръв и мръсотия от обувките по лицето си.
- Ти си демон как може да дружиш с ВАМПИР?
Евънс присви злобно очите си, а от гласът й лъхаше студ, макар и да беше спокоен.
- Fidelis ad Mortem*.- каза тихо момичето.- Защо си мислиш, че когато принадлежиш към една раса ти си длъжен да бъдеш част от нея и да помагаш на себеподобните си? Или да се кланяш на глупав ангел, подчертавам ангел, нашият смъртен враг, ангел който просто е паднал от Рая заради себичността си? Е на мен не ми пука. Аз съм.. черната овца. Отделената от стадото. Не ми пука за нищо и за никой. А и не бих нарекла това дружба. Дължа на Елена услуга, нищо повече.
Ел сви рамене след дългата си реч. Може и да беше непукистка, но не беше забравила, че този глупав малък демон преди около минута, изцапа лицето й и счупи носът й.
- О да много съм злопаметна.- непознатият я погледна недоумяващо. Със злобна усмивка, Ел го сграбчи и го запрати в близкото дърво. Силният пукот показа, че дънерът на дървото и гръбнакът на момчето са счупени. Евънс знаеше, че ако е достатъчно силен ще се възстанови бързо.


------------------------------------
*Fidelis ad Mortem- Предан до смърт.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

След като демона ме удари в корема аз не реагирах. Бях свикнала. Огъня се смъкна и Ел веднага отиде пред него. Започна дна дъъълга реч. Елена гледаше ту към единия, ту към другия. След голямата реч се усмихна с онази усмивка на Катрин. Ел грабна момчето и го удари в дърво, като счупи гръбнака му. Елена малко се очуди, но после отново изпита злокобност.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите