The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net
The Vampire Diaries RPG!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cool Purple Outer Glow Pointer
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Моста при водопада
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyНед Сеп 25, 2011 4:01 pm by Мередит Сулес

» Нашите приятели!
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:27 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Ангел!
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:23 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Демон!
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:22 am by Елена Гилбърт

» Създайте си човек!
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:21 am by Елена Гилбърт

» Станете ни приятел!
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:09 am by Денис Авалон

» Мистик Фолс преди 10 години.
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyПет Сеп 23, 2011 8:10 am by Денис Авалон

» Инструкций за масовото!
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyПет Сеп 23, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» Балната зала!
Мистик Фолс преди 10 години. EmptyПет Сеп 23, 2011 6:36 am by Елена Гилбърт

Poll
Г Л А С У В А Й Т Е!

Мистик Фолс преди 10 години. 59665496

Мистик Фолс преди 10 години. 42159602

Мистик Фолс преди 10 години. 42896259

Мистик Фолс преди 10 години. 18113206
Мистик Фолс преди 10 години. 45877560

Мистик Фолс преди 10 години. 40903968

Мистик Фолс преди 10 години. 22524317


You are not connected. Please login or register

Мистик Фолс преди 10 години.

3 posters

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 3]

1Мистик Фолс преди 10 години. Empty Мистик Фолс преди 10 години. Съб Сеп 17, 2011 12:36 pm

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Елена вече беше станала. Беше облечена с рокля - снежнобяла, дълга до колената. Реши да излезе до гробищата за да види гробовете на мъртвите си родители. Тръгна към гробовете. След по малко от десетина минути тя пристигна. Навлезе вътре защото там бяха плочите на родителите й. По средата на пътя чу звук. Странен звук. Образува се мъгла - появи се от нищото. Стана необяснимо студено. Накрая листата на един от храстите се раздвижи. Виждаше се очертание на човешка фигура.
- Кой е там - попита с треперещ заради студа глас Ел.
- Казах кой е там?! - каза по-сигурно и силно. Имаше чувство че тук се намираше още едно свръхестествено същество... но не вампир!



Последната промяна е направена от Елена Гилбърт на Съб Сеп 17, 2011 12:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Бях решил да се поразходя из красивото градче и най-вече гробницата. Обичах да ходя там. Тъмнината и смъртта на тези които в ковчезите ми даваше удоволствие. Все пак аз бях демон, обичах да убивам наред и който дойде. Вампирите ми бяха трудна плячка, но дори аз ги харесвах, но какво да се каже те ме мразеха. Бях пред портата на гробището и литнах и отидох на едно красиво и голямо дърво с корона. Поседях малко и видях някакво момиче да идва. Гласът и се чу " Кой е там? " . Аз не отговорих и още чаках да видя какво ще направи момичето...

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

- Омръзна ми! - викна Ел и хвърли чантата която държеше.
- АКо никой не отговори, започвам да атакувам! - предупредително дори и малко изнервени каза Елена. Изчака няколко минути и със скоростта си отиде пред човека. По скоро демона. Видя го. Мъж, средно висок, с тъмноруса коса.
- ... демон,,, - каза тя уплашено и побърза да нпарви действие. Хвана го за врата като го ухапа и започна да пие кръвта му. Беше малко гадничка но пак биваше. Когато спре, го бътна и взе един кол. Наведе се бързо над него и се прикани да го прободе. Каза му:
- Не се забърквай с мен! - хвана го и го хвърли като ненужна плюшена играчка настрани. Хвърли кола и го погледна накръв.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Както стоях на дървото момичето дойде до мен и каза леко " демон ". И аз казах:
- Да демон - видях и зъбите, явно беше вамир. По едно време ме ухапа и започна да пие от кръвта ми. Изведнъж започнах да се изтощавам, но спря и взе един кол като аз се уплаших. По едно време се хилнах и си оправих раните. Усмихнах се и се изправих. Поне можех да тичам бързо. Неочаквано станах и отидох зад нея и и ударих един шамар че и се разкървави бузата.:
- Гаден и гнусен вампир ще ми се разправя. - не му пукаше че е момиче удари я в корема с един камък.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Той дойде зад мен и започна да я удря. Засмях се пресилено и му казах:
- Ако беше достатъчно умен щеше да знаеш че не изпитваме болка. - Бързо реагира и ез стария кол като го набучи в корема му. Той се нижеше надолу, безсилен. Тя го извади и каза:
- Предупредих те - помисли си "Лошо ми се пише" но не го показа външно!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Наръга ме... започнах да умирам но хванах с ръце кола и го извадих от корема ми и казах:
- Да права си ЛОШО ТИ СЕ ПИШЕ - изкрещях и си оправих раната. Забързах се с кола в ръката ми и я наръгах много гадно в крака.... дали щеше да се оправи. Не ми пукаше въобще. Литнах на високо и се хилех с най-зловещия си смях и се изплюх на гроба на родителите и.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Изплю се на гроба на родителите й. Четеше мисли, супер! След това наръга момичето. Падна безжизнена на земята като се гърчеше от болка. Извади го с усилия. След това сви очи, извика силно и се изправи. Скочих, като го повали долу и го хвана за гушата.
- Мръсник! - стисна го по-силно и започна да използва дарбата си. Сле дпо-малко от пет секунди главата му започна да пламва в огън.
- Колкото и да ме нарани все пак съм си силна - усмихна се злобно и засили огъня.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Очите ми се затваряха бавно и се замъгляваха и по едно време казах:
- Знаеш ли какво, ще плюя на гроба ти гадна твар. - думите профучаха от устата ми и видях кола. Бях чел за вампирите как като ги прободеш с кол по сърцето умират. Аз така и щях да направя. Главата ми беше в огън бързо взех кола и я наръгах до сърцето. За първи път бях неточен заради замаглените ми очи. Казах си че това е края на момичето, гледах я как е прободена и течеше бавно кръв. Облизах се и дарбата спря, оправих си косата и пак се изплюх и литнах много на високо.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Той я наръга с кол. Дарбата спря, очите й се замаглиха. Падна изморена на земята. Помисли си за всичко което бе приживяла. После погледна към гроба на родителите си. Две сълзи се стекоха от очите й. Обърна се към демона.
- Ти ще умреш. - използва остатъка от силите си върху него. Този път беше нещо по силно. Тя намери сили. Изправи се съвсем безмощно и започна да пие от кръвта му. Ранта започва да изчезва, а тя ожесточено пиеше кръв. Когато раната изчезна тя се ядоса и започна да използва дарбата си още и още по-силно. Вз екол и го прободе близо до сърцето, на същото място където я прободе и той. Спря с дарбата, но навираше кола бавно, мъчително и все по-надълбоко.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

- НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ - от къде имаше сили, мислех си аз и изведнъж ме захапа. Кръвта ми изчезваше бавно и все по-бавно от моето тяло. Изведнъж наръга кол на същото място. Тогава застанах на място и изповръщах цял гьол кръв имаше и по нейните обувки. Той падна на колене след това на земята и затвори очи. Колът се счупи. Едната половина остана в ръката на момичето а другата до сърцето ми. Това беше моят край. По едно време почувствах сила и извадих кола и го хвърлих много на далеч.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

След като приключи той падна и кола се счупи. Тя го хвана за гушата като стискаше силно, колкото за удушаване и го трясна в едно дърво. От главата му започна да тече кръв, а тя каза:
- Не прави повече така... - след това го трясна още по силно в същото сърво:
- Защото мога и още по-лоши неща! - хвана го, вдигна го във въздуха и го запрати надалеч!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

От всякъде ми течеше кръв. Но пак се оправи, тогава реших да направи нещо:
- Добре сдобряваме се - подадох и ръка след това тя ме стисна за сдобряване и аз се изхилих злобно
като започнах да я тряскам в дървото колкото се може повече силно:
- УМРИ ГАДНА ТВАР ХА ХА ХА - крещях и започнах да летя и я обърквах

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Когато подадох ръката си знаех че ще има нещо странно. Но той веднага започна да ме тряска в дървото.
- Не аз съм гадната твар тук - затворих очи и използвах дарбата си, тоиз път върху цялото му тяло.
- Гад, гад, гад.... явно съм научило нещо от Катрин - засмях се пресилено и продължих все по-силно.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

- ПОДПАЛИ МИ ТЯЛОТО ОК - проникнах много дълбоко в мислите и много на дълбоко и я накарах да види как са умряли родителите и . Цялата картина се показа пред нея тогава и стана тъжно и дарбата на момента спря и аз започнах да крещя от смях. Това не можеше да се спре само аз можех:
- СЕГА КАКВО КАК СА УМРЯЛИ ТВОИТЕ РОДИТЕЕЛИ - крещях и не спирах

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Усмихна се самонадеяно, но после започна а вижда смъртта на родителите си.
- Как го правиш - изгледа го на кръв.- Но знаеш ли - усмихна се самонадеяно когато виждаше разбиващата се кола - това ми дава сила - хвана го и го удари в дървото като спука главата му. След това, взе кол и го заби в ръката му. Бялата, снежнобяла рокля бе сасипана а цялото й тяло бе в кръв.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Вече паднах почти за последно. Кръвта от главата ми капеше на меката трева и бях затворил очи безнадежно докато искаше да стане, напрегна се и я свлече до себе си на земята. Хвана я на косата и я целуна. След което усетих меките и топли устни на момичето с името което не знех. Отделих се от нея и казах:
- Хубаво се целуваш хахах- засмя се и остана безжизнен на земята

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Той я целуна. Тя се одтдръпна след като смотолеви нещо.
- Тида не си луд?! - удари му два здрави юмрука като го остави на земята. След това се замисли. Защо беше започнала битката.
- Извинявай за всичко, просто съм изплашена и глупава - отхапа от китката си и му даде от нейната кръв като го съживи. - но няма да прибягваш до такова нещо никога повече - погледна го сериозно!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Осети вкуса на кръвта и и се съживи.:
- М-мерси! Ти ме предизвика, а аз винаги отвръщам на вампири. Извинявай - казах тихо и отново литнах на дървото и се прозях като се усмихнах. Радваше че спряха. Беше изморен и жив. Изпука си врата и слязох на земята като легнах гледайки небето. Красивите му сини очи отразяваха луната

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Започна да слуша как се нахвърлял на вмапирите.
- Казвам се Елена, Елена Гилбърт. - не си направи труда да си подаде ръката. Легна изтощена. Раната до сърцето й още не бе зараснала много, а и беше дълбока. Изстена защото я болеше зверски силно.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

- Аз съм Денис, Авалон. На кратко Ден - засмях се и станах. Прибрах крилата в себе си и станах като нормален човек. Тя се ококори и се усмихна пак легнах и започнах да дрема и заспах.


П.П: Нека го събуди

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Когато заспа тя присви очи.
- О наистина ли - захили се и му удари два плесника.
- Сега си буден - засмя се детски и каза:
- Защо дойде тук и отко... - прекъсна изречението си защото раната я заболя много ама много силно. Не можеше да спре чувствата си. Беше прекалено много ранена. Изтена няколко пъти и падна на земята.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

- Сетих се - той погледна със сините си очи раната и и я хелна. Изведнъж от никъде раната я нямаше:
- Защо съм тук... мирисът на смърт... тъмнината болката успокояват ме - казах аз и си разроших косата

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Елена започна да се гърчи повече и повече. Защо бе го предизвикала така. Накрая той се изправи и й помогна. Погледна го невярващо и каза:
- М-мерси - каза го бавно и ясно. - Типично за демони. Да обичат такива места. Чу че някой идва. На момичето не й трябваше много време за да се сети за окърваените си дрехи.
- Качвай се на дървото! Сега! - едвам не му извика. Тя скочи и се просна на едно много ниско дърво.
- Какво чакаш?! - попита тя невярващо и очудено - Моля те не прави глупости!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Не знаех какво става и излетях на едно дърво и гледах уплашеният и поглед как се стреля от горе надолу:
-Какво става?
-Кажи ми!

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

- Някой идва - му каза тя и вече млъкна. От там се появи грубаря. Той започна да оглежда ямстото. След това видя нещо странно на дървото. След 20 минути пъшкане и охкане за качване на дървото видя Денис с крилата му. Тя скочи и се качи на дървото като хвана грубаря неподвижен:
- Ти ще забравиш всичко което си видял! - въздейства му и той само кимна!
- Отведи го нанякъде, докато все още епод контрол. - усмихна се и легна. На дървото имаше площадка и те бяха на нея. Тя легна сладко сладко и тихо започна да си почива от битката.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 3]

Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите