The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net
The Vampire Diaries RPG!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cool Purple Outer Glow Pointer
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Моста при водопада
Плажната ивица! EmptyНед Сеп 25, 2011 4:01 pm by Мередит Сулес

» Нашите приятели!
Плажната ивица! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:27 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Ангел!
Плажната ивица! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:23 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Демон!
Плажната ивица! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:22 am by Елена Гилбърт

» Създайте си човек!
Плажната ивица! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:21 am by Елена Гилбърт

» Станете ни приятел!
Плажната ивица! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:09 am by Денис Авалон

» Мистик Фолс преди 10 години.
Плажната ивица! EmptyПет Сеп 23, 2011 8:10 am by Денис Авалон

» Инструкций за масовото!
Плажната ивица! EmptyПет Сеп 23, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» Балната зала!
Плажната ивица! EmptyПет Сеп 23, 2011 6:36 am by Елена Гилбърт

Poll
Г Л А С У В А Й Т Е!

Плажната ивица! 59665496

Плажната ивица! 42159602

Плажната ивица! 42896259

Плажната ивица! 18113206
Плажната ивица! 45877560

Плажната ивица! 40903968

Плажната ивица! 22524317


You are not connected. Please login or register

Плажната ивица!

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Плажната ивица! Empty Плажната ивица! Вто Сеп 13, 2011 10:50 am

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Плажната ивица! D732b260ece2f94c2f0330ceae331bbb

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

2Плажната ивица! Empty Re: Плажната ивица! Пет Сеп 16, 2011 8:39 pm

Alexandra James

Alexandra James
Човек!
Човек!

Страхотен ден за малко разходка навън и определено беше идеален ден за разходка по плажа, че дори и малко печене и плуване. Беше много горещ ден и определено щеше да ми се отрази много добре малка разходка до плажа и след това един ден изпълнен с печене на плажа и плуване из морската вода. Да, това и щях да направя. Веднага се заех да си взимам нещата за плажа, защото незабавно щях да тръгна от апартамента ми. взех в една плажна чанта хавлията, един - два сандвича, слънчевите очила, крема против изгаряне и още няколко неща. Оставих чантата на масата в кухнята и отидох в стаята си да облека един бански. Сложих една по - дълга блузка, обух се и взех чантата. Заключих апартамента след като излязох и тръгнах към плажа.
След няколко минути пристигнах. Все така горещо наоколо, с много, много момчета и момичета навсякъде по плажната ивица. Намерих малко свободно място, където да се настаня. Сложих там чантата си и извадих хавлията. Сложих я на земята, съблякох блузата си и се настаних удобно на хавлията. По гръб. Сложих си слънчевите очила, намазах се с крем, но го втрих хубаво и не ми се личеше. Усмихнах се и полегнах хубаво. Очертаваше се страхотен ден.
До мен имаше едно момиче, което ме беше загледало. Или поне аз така си мислех. Обърнах поглед към нея и тя наистина се бе загледала в мен.
- Александра. - представих се, за да не бъда неучтива и подадох ръката си.

3Плажната ивица! Empty Re: Плажната ивица! Съб Сеп 17, 2011 6:21 pm

Caroline.

Caroline.
Вампир!
Вампир!

Прекрасен ден. Или по-точно горещ ден. Типично за Мистик Фолс време. Слънцето грее ярко. Имаш чувството, че навън е 100 градуса, а най-вероятно са около 35-40. Чудесен ден за плаж. Точно на това мение беше и Каролайн. Тя обожаваше да се пече под яркото слънце и да си играе във водата. Беше малко като дете в това отношение.
Облече си един много модерен червен бански, който беше поръчала от "Виктория Сикрет", защото обожаваше тази марка. А над него беше с една супер лятна, слънцева и цветна рокля.
Когато отиде имаше доста хора, но не бяха прекалено. Намери си едно прекрано място. Легна на своята типично в Барби стил розова хавлия и си сложи бели очила. Чувството беше невероятно. По едно време до нея се появи едно момиче. То постави карпата си до нейната и се представи. Казваше се Александра. Каролайн свали очилата си леко и я погледна. Изгледа я отговоре до долу. После се усмихна мило и каза
-Аз съм Каролайн. Здрасти. Знаеш ли не съм те виждала досега тук. Нова ли си?
Набързо я попита русокоска.

4Плажната ивица! Empty Re: Плажната ивица! Съб Сеп 17, 2011 8:14 pm

Alexandra James

Alexandra James
Човек!
Човек!

- Приятно ми е, Каролайн. - усмихнах се на момичето до мен.
Стройно хубаво момиче с чаровна усмивка. Без да искам дочух двете момчета до нас да говорят за блондинките до тях, които всъщност бяхме ние с Каролайн. Аз не бях тъпа. Момичето до мен определено не беше тъпо, за каквито всички си не мислеха. Само дето бяхме с руси коси не значи, че сме малоумни и не знаем на кой свят се намираме. Това, че ще се намери една или две тъпи момичета с руса коса, които да засрамят останалите не значи, че и остатъка са такива. Пък и имаше милион момичета с тъмни коси много по - тъпи от тези с руди, но на това никой не обръщаше внимание. Много мразя когато някой започне да дели момичетата на тъпи блондинки, които лесно се забиват и брюнетки. И още повече мразех някой да говори за мен най - различни глупости само, защото съм с рус цвят на косата. Ако тези до мен продължаваха да говорят за двете блондита до тях и как бързо ще ни забият щях аз хубаво да ги забия.
- Ами не съм. Вече от две години живея тук, но предполагам просто не сме се засичали. - усмихнах се. - Ти тук ли живееш? - попитах.

5Плажната ивица! Empty Re: Плажната ивица! Съб Сеп 17, 2011 8:22 pm

Caroline.

Caroline.
Вампир!
Вампир!

Каролайн се усмихваше мило. Винаги и ставаше смешно, когато слушаше, че блондинките са тъпи. Е, вярно имаше случеи, в които не разбираше веднага всичко, но това не означаваше, че е тъпа, а просто, че не и е интересно. Изненада се, когато разбра, че за 2 години никога не беше виждала Алекс. Това беше странно. Тя обичаше да знае всичко ново и колкото се може повече неща за всички. Беше си малко като клюкарка, но какво да се прави. Просто обичаше клюките. Беше и забавно да знае толкова много неща.
-Станно, е че не съм те виждала. Може би губя някои от способностите си? Като например да познавам новите хора
Поогледа се наоколо. Хорато около тях не бяха достатъчно симпатични, за да им обърне внимание, затова отново погледа и се спря върху другато блондинка
-Нека да поправим тази грешка и да те опозная... да се опознаем имах предвид
Русокоската се засмя. Сините и очи заблестяха някак енергично и отново погледнаха към човечката
-Е, откъде идваш? Какво те доведе в това толкова неизвестно градче?
Каролайн се засмя. Свали очилата си и седна на кърпата си.

6Плажната ивица! Empty Re: Плажната ивица! Съб Сеп 17, 2011 8:36 pm

Alexandra James

Alexandra James
Човек!
Човек!

Много ми беше гадно, че момичето нямаше да може да научи нищо за мен. Изглеждаше ми много приятно и мило момиче, пълно с енергия, като самата мен през повечето време, но за жалост нямаше как да 'и разкажа нещо за мен. Нещо от миналото ми, колкото и да ми се искаше. Това беше просто абсурдно. Та аз на най - добрите си приятелки и дори на Иън не бях казвала за себе си, камо ли на момиче, което току - що съм срещнала.
Усмихнах се на Каролайн, като сините ми очи зашариха към морето и обратно. Чудех се какво ли да 'и кажа, но нямаше да я лъжа. Просто щях да пропусна няколко детайла за това коя всъщност съм и малко да променя нещата. Да, така щях да направя и всичко щеше да е просто идеално. Нямаше да се чудя как да поддържам лъжата си, ако започне да задава още въпроси.
- Родена съм в Русия, но след като семейството ми почина започнах да обикалям света и така преди две години се намерих в Мистик Фолс. Хареса ми градчето и реших да поостана. - усмихнах се. - Ами ти? Предполагам си от тук?

7Плажната ивица! Empty Re: Плажната ивица! Съб Сеп 17, 2011 8:52 pm

Caroline.

Caroline.
Вампир!
Вампир!

Каролайн и се усмихна. Не виждаше место рускини. Или по-точно до сега това беше втората или третата, която беше срещала. Това сигурно беше хубаво. Русокоската я изгледа леко странно. Честно да си признае, не знаеше как някой, който не е местен щеше да хареса точно Мистик Фолс. Е, освен ако не беше някой ловец или митично същество. На тях им отиваше. Сякаш това място беще създадено точно за тях. Но за хората и беше странно
-Русия?!? Сигурно тук ти се струва много по-различно. Аз никога не съм ходила там. Но съм виждала Москва и Санкт Петербург на снимки
Каролайн говореше големи глупости, но го казваше сладко, така че, не се забелязваха. А и нали вече беше вампир. Макар и от скоро през новия си вечен живот сигурно все някога щеше да отиде и там. Погледна усмихнато към Аликс и добави:
-Толкова ли ми личи, че съм местна. Не знам дали това е хубаво или не
След това се засмя.
-Ще ми кажеш ли и нещо друго за теб. Обичам да знам такива неща. Като например имаш ли си гадже, братя, сестри...какви хобита имаш и такива неща
Както винаги любопитстваше твърде много, но тя обожаваше да го прави. След малко се сети нещо, което нямаше как да пропусне
-Вярваш ли в митични същества?
След това се засмя и допълни
-Според мен са само по филмите, но има много "странни хора", които идват тук, за да търсят точно такива. Не са ли смешни
За нея не бяха такива, но все пак нямаше как да каже на напълно непознато момиче, че е вампир. Все пак не знаеше нищо за Алекс, освен че е от Русия.

8Плажната ивица! Empty Re: Плажната ивица! Нед Сеп 18, 2011 10:15 am

Alexandra James

Alexandra James
Човек!
Човек!

Това момиче наистина бъкаше от енергия и въпроси. Каролайн беше мило момиче и нямаше как да не отговоря на въпросите 'и. Да, можеше да променя няколко неща, но кой би разбрал. Аз съм единствената, която знаеше каква всъщност съм. Всички останали вече не са сред нас.
- Да, наистина тук е много по - различно от Русия. И много по - топло. - казах аз и се засмях.
В Русия винаги валеше сняг и температурите бяха много ниски. Дори и да грееше слънце от време на време времето пак си беше много студено. Аз обаче бях свикнала на студеното време и не ми правеше много впечатление зимите навсякъде по света.
- Единствено дете съм, но винаги съм искала да имам по - малък брат. - засмях се леко. - За хобитата мии.. може би фотографията.
Усмихнах се. Когато нещо ми грабнеше окото винаги съм изваждала фотоапарат или дори и с камерата на телефона си и го заснемам.
Обърнах се на едната страна към Каролайн. Облегнах главата си на едната ми ръка, а другата я пуснах някъде зад мен.
- Аз определено не съм от тези странни хора, които идват тук, за да търсят тези митични същества. - засмях се. - А за това дали вярвам в тях.. Ами може би. - засмях се отново, след това една чаровна усмивка се появи на лицето ми. - Ами ти? Разкажи ми и ти нещо за теб. Някакви случки, приятели, приятели с привилегии ако има такива, гадже може би.. - усмихнах се.

9Плажната ивица! Empty Re: Плажната ивица! Пон Сеп 19, 2011 6:03 pm

Caroline.

Caroline.
Вампир!
Вампир!

Каролайн се усмихна мило на Алекс. Момичето и се струваше много мило и приятно, а и имаше нещо особено в нея. Каролайн не можеше да определи какво точно, но го чувстваше. Може би, защото се предкривше в нея или може би, защото си мислеше, че момичето крие нещо. Кой знае. Е, ако поискаше да разбере дали е второто имаше много лесен начин за това, все пак е вампир, но не искаше да прибягва до такива средства.
На нея и харесваха привилегиите, които имаше като такава, но в момента искаше да си спомни дните, когато беше просто едно най-обикновено русо и красиво момиче. Най-големият плюс във всичко това беше, че тя винаги щеше да си остане такава, макар и да използва човешка кръв, за да се храни. Тя погледна Алекс със обичайният си свеж и ведър поглед и усмивка на лицето
-Ами аз съм израстнала тук. Като хобита мога да посоча пеене, рисуване, пазаруване, клюкарстване.
Тя наистина се затрудни в това да разкаже за себе си. Може би, защото се обичаше твърде много и винаги мислеше, че е прави и света се върти около нея.
-Гадже и аз?!? Сериозно ли?! Аз не съм харесвала и излизала някой за повече от 2-3 дни. Ако това го броим за гадже, значи скоро се разделих с последния
Русокоската се засмя сладко. Погледна отново към Алекс, докато оправяше косата си.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите