The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net
The Vampire Diaries RPG!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cool Purple Outer Glow Pointer
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Моста при водопада
Лос Анджелес/ 2009 EmptyНед Сеп 25, 2011 4:01 pm by Мередит Сулес

» Нашите приятели!
Лос Анджелес/ 2009 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:27 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Ангел!
Лос Анджелес/ 2009 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:23 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Демон!
Лос Анджелес/ 2009 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:22 am by Елена Гилбърт

» Създайте си човек!
Лос Анджелес/ 2009 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:21 am by Елена Гилбърт

» Станете ни приятел!
Лос Анджелес/ 2009 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:09 am by Денис Авалон

» Мистик Фолс преди 10 години.
Лос Анджелес/ 2009 EmptyПет Сеп 23, 2011 8:10 am by Денис Авалон

» Инструкций за масовото!
Лос Анджелес/ 2009 EmptyПет Сеп 23, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» Балната зала!
Лос Анджелес/ 2009 EmptyПет Сеп 23, 2011 6:36 am by Елена Гилбърт

Poll
Г Л А С У В А Й Т Е!

Лос Анджелес/ 2009 59665496

Лос Анджелес/ 2009 42159602

Лос Анджелес/ 2009 42896259

Лос Анджелес/ 2009 18113206
Лос Анджелес/ 2009 45877560

Лос Анджелес/ 2009 40903968

Лос Анджелес/ 2009 22524317


You are not connected. Please login or register

Лос Анджелес/ 2009

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Лос Анджелес/ 2009 Empty Лос Анджелес/ 2009 Сря Сеп 21, 2011 6:58 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

Това бе поредната лятна ваканция на Eли и в това време естествено трябваше по принуда на майка си да го прекара в Лос Анджелес при чичо си. Беше весела, че ще посети този град отново, но нещо винаги я човъркаше, че няма да си прекара перфектно. Не познаваше никой. Какво щеше да прави в този голям гра цяло лято без никакви приятели. След четири часов полет пристигна в огромния град, а на летището я чакаше чичо и с някакво момче. Беше младо, но очевидно се познаваха с Лиам. Излезе от самолета и отиде бързо да прегърне чичо си като направо му се хвърли. Казаха си няколко думи и заедно отидоха да вземат куфарите и.
-.. това е Денис! Не познавш никой, ти се разходи с него из града и след това се приберете заедно!- усмихнато каза чичо и и сложи куфарите в колата. Летището беше близо до къщата им, но тя нямаше ни най малка идея къде ще ходят сега. Беше осем часа вечрта какво можеха да видят. Просто се усмихна и поклати глава в знак на съгласие, а той потегли.
- Колко е загрижен само!- каза и се засмя като погледна момчето.- Елодия! Предполагам познаваш града?



Последната промяна е направена от Елодия Гилбърт на Чет Сеп 22, 2011 5:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път

2Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 5:50 pm

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Погледнах Елодия. Тя беше моят враг..... човека. Какво трябваше да правя аз.... да я търпя. Това беше срив за мен, първо вампирката Елена, второ тази Елодия. Вече карах бясно колата, защото бях ядосан. Не исках да я развеждам до града но какво да се прави. През времето което бях с нея в колата тя само говореше накрая не издържах и казах:
- Вземи да млъкнеш! - разкрещях се и надух музиката песента беше на Sasha Lopez - All my People. Пристигнахме пред една голяма сграда и казах:
- Слизай, няма да те глезя. - казах и затръшнах вратата. Зачаках да каже нещо.

3Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 5:56 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

Е какъв нетърпелив човек. Очевидно не харесваше това което прави, но и на Ел не и пукаше особенно. Просто се радваше че е в този град и то за повечко време. Искаш да се забавлява и беше развълнувана а това я караше да говори. Слезе леко пренебрегната от колата кто започна да върви направо, но осъзна че просто не може да се сдържа. Спря на едно място и го изчака да се разравнят и да вървят заедно.
- на ясно съм че не ме харесваш. Като не искаш да ме развеждаш просто ме остави в нас, но нямаш правото да ми крещиш, защото не съм някой парцал на който да си излееш гнева. Разбери, че не ми е приятно да ми крещиш така, защото осъзнай го..... не съм ти никаква!- развика се посредата на центъра, а хораа я гледаха. Издиша ядосано и отново тръгна нпред като осъзнаваше, че не трябвва да е тук.

4Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 6:02 pm

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Застана до нея и я хвана:
- Елодия, чичо ти каза да те водя. Да не ми харесва но трябва. Т О В А е. - казах и тръгнах към мола. Взех и ръката и тръгнах към някой магазин и видях няколко кецове и дрехи и си ги харесах. Бързо си ги купих, но преди да изляза видях как Ел си хареса една рокля и си казах " Нека да и угодя". Бързо дотичах до нея взех роклята като я платих. Тръгнах към една пейка и си обух новите кецки. Стояха ми с т р а х о т н о.

5Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 6:06 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

- Не беше нужнода ми купуваш роклята, личеше си че го направи без желание, а сега... заповядай!- изрече все още ядосано и му подаде пари, за да ги върне, защото той не бе длъжен да и купува това облекло, а и Елодия щеше да я преживее, не бе от онези наконтените девойки които умираха за такива аксесоари. настани се на пейката до него и пъхна парите в джоба на якето му.
- Може би сините щяха да ти седят по-хубаво!- каза искренно като загледа кръката му и се усмихна. Нямаше намерение да го дразни, но беше абсолютно честна. Със сигурност сините, щяха да са по-добре от тези зелените.

6Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 6:11 pm

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

По едно време разбрах нещо.... Елодия беше човек с който се разбирах. Върнах и парите и я прегърнах като казах:
- Добър човек си Ел. - дори аз не повярвах, че го казах но беше факт. След малко каза, че сините щяха да ми стоят по добре:
- Стой тук Елодия - тя кимна и аз отидох и си взех сините. Обух ги и излязох чисто нов. Сега я заведах на по КФЦ. Взех пилешки крилца и и дадах половината:
- Е какво чакаш. Давай!

7Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 6:16 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

Усети как отношенията между тях се променяха а това искренно я радваше. Забеляза и сините кецове. Изобщо дори не мислеше че ще я послуча, а че ще вземе това за критика и отново ще вдигнат някой скандал. Взе пилешките крилца от ръцете му и започна да се тъпче като се хилеше на физиономиите които той правеше докато се хранеше.
- Забавен си, а това е вкусно... и аз доживях да опитам такава храна!- засмя се и лекичко го удари по рамото. Обърна поглед към него и се загледа в очите му дълго време.
- красив си!- каза с пълна уста без да го осъзнае.Обърна рязко главата си напред и се нарпави че изобщо не го е казала, но беше факт, а и мислите и внаги цъфваха на яве.

8Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 6:23 pm

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Тя не вярваше, че ще си купя кецовете, но стана. Беше и много вкусно. По едно време се беше загледала в очите ми и каза "красив си:
- Ти също. - усмихнах се, явно това беше първият човек който харесвах.Когато се наядохме видях филмите из Синема Сити. Постоях малко и казах на тази която продаваше билети:
- 2 билета за "Просто се*с". - Взех пуканки, коли и отидахме да гледаме филма. Тя не можеше да направи нищо, а когато свърши се качихме в колата и тръгнахме към един голям фонтан. Когато вече бяхме тама, бели гълъби лятяха около нас.

9Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 6:27 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

Усмихна се щастлива след комплимента. Започна доста да и угажда и да я глези, което си бе доста уморително и за двамата, но пък филма бе наистина интересен.
- Е Денси кажи малко повече за себе! Смисъл...на колко си, имаш ли си приятелка, защо продължи да ме развеждаш?- зададе въпросите си като слееше с поглед многото бели гълъбчета и се усмихна, а главата и се подрпя на рамото му. Доста започна да се привързва към това момче, но беше невъзможно той да не я отреже набързо, защото бе доста секси момче, което вероятно си има гадже, а това атъжаваше Ел.

10Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 6:33 pm

Денис Авалон

Денис Авалон
Модератор!
Модератор!

Тези въпроси ме разсмяха и казах:
- На 24 съм. Нямам си приятелка. - набързо измърморих и си погледнах часовника си беше време да я оставя. Набързо и казах да тръгваме, качих я в колата и стигнах пред чичо и , отидах да чукна на вратата и той излезе. Отворих на Елодия и и помогнах да стане после доприпка до чичо и.

11Лос Анджелес/ 2009 Empty Re: Лос Анджелес/ 2009 Чет Сеп 22, 2011 6:40 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

Влезе в апртамента и покана след себе си Денис. Щастлива се появи пред него и му се усмихна.
- Здравей... ей чичо, може ли да остана още малко с него?- попита и се усмихна като след ова погледна към момчето което гледаше с мили очички подпрял се на касата на вратата.
- Не мисля!- изрече строго той като изгледа подозрително и двамата. И той си мислеше че той и би причинил ещо, но пък едва ли.
- Ей не бъди лош, само ще си говорим.. Моля!- усмихна се отново и го изгледа мило.
- Добре,но оставате тук, а аз излизам... ще трябва да пътувам до Лондон, утр следобед съм тук, а ти пич... пази я!- изрече и потегли към колата която го чакаше отвън. "Още по-добре!" - каза си Ел и се усмихна обръщайки се към Днис.
- Не отговори на треия ми въпрос.. а той беше защо не ме върна в нас, още в началото!- усмихна се и седна на дивана до его.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите