The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net
The Vampire Diaries RPG!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cool Purple Outer Glow Pointer
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Моста при водопада
In my bedroom :dd... хъхх EmptyНед Сеп 25, 2011 4:01 pm by Мередит Сулес

» Нашите приятели!
In my bedroom :dd... хъхх EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:27 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Ангел!
In my bedroom :dd... хъхх EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:23 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Демон!
In my bedroom :dd... хъхх EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:22 am by Елена Гилбърт

» Създайте си човек!
In my bedroom :dd... хъхх EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:21 am by Елена Гилбърт

» Станете ни приятел!
In my bedroom :dd... хъхх EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:09 am by Денис Авалон

» Мистик Фолс преди 10 години.
In my bedroom :dd... хъхх EmptyПет Сеп 23, 2011 8:10 am by Денис Авалон

» Инструкций за масовото!
In my bedroom :dd... хъхх EmptyПет Сеп 23, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» Балната зала!
In my bedroom :dd... хъхх EmptyПет Сеп 23, 2011 6:36 am by Елена Гилбърт

Poll
Г Л А С У В А Й Т Е!

In my bedroom :dd... хъхх 59665496

In my bedroom :dd... хъхх 42159602

In my bedroom :dd... хъхх 42896259

In my bedroom :dd... хъхх 18113206
In my bedroom :dd... хъхх 45877560

In my bedroom :dd... хъхх 40903968

In my bedroom :dd... хъхх 22524317


You are not connected. Please login or register

In my bedroom :dd... хъхх

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1In my bedroom :dd... хъхх Empty In my bedroom :dd... хъхх Нед Сеп 18, 2011 2:03 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

'драстиии индивидее (; :diemf: Таакам нека не оставам назад и да си сътворя темичкаа! Казвам се Ванеса..

:ruch: Нека започнем по съществоо... или продължим Сърдит на 12 съм... поооочти 13... родена съм на 12.14.1998 зодия стрелец.. :diemf: Хуухх ... имам огромноо съмочувствие с което се гордея :yeababy: но понякога тооолкова много се обичам че после се мразя... :nooo: ЪЪ какво написах? Огромна лигла съм... имам сестра на 11.. от Русе съм уча в СОУЕЕ ;дд с руски и английски иии мисля осми клас да уча испански, ама съдба
.....
Обужавам ФУТБОЛАА! АААА.... и най-вече ... ЛЕВСКАРКА СЪМ!
Аз съм Сънчо идвам от стадионоа,
да ви кажа кой е шампиона,
ЦСК-а падат 100 на 2,
викайте деца, само левси- ДА!! :plez:

.... само детоо повечето секси футболисти не са от Левски :nooo:

Нека продължим, това че съм от Левски не значи че обичам сньото... защото имам гадни спомени с морето :nooo: Любимия ми цвят еее ЛИЛАВОООООО ухх... толкова си го обичкам тва лилаво... с лилава тениска съм и панталонки на лилави сърчица :дд

Да преминем към музиата... чалга-две определени песни, но иначе мразя мразя мразя мразя я!!!!!!!! Особенно напомпените им цици... УЖАСЯВАЩО или пък устните на Мария.. Иууу :blueman: и новото и тъпо френско рр.... сс това френскоо ухх :hehe:

Абсооолютно всичко друг.... дъпстеп, рок, метъл, РиБ... най-вече Тхе Жоице amaa всиичко, всииччкоо ... без народно, джаз и такива... ПЪНК! ❤ :дд
певции... Jessie J ❤ , Wiz Khalifa, Lil Wayne, Lady Gaga, katy Pery... и още ужасяващо много, а групите да не говорим за тях, но любимата ми си е Hollywood Undead

Филмитее.... ПЛЛ, Supernatural, не харесвам много Грозната Бети... Изчервяване
Отместопрестъплението Маями ❤ ... попринцип съм по ужасите, психото, романтииииииика... уххх.... Филм... Последната ПЕсен, Хари Потър... ии още многооо

Емии... това ее... не всъност не е .. мразя Макдоналдс от седмица,зареди един травестит.... бях в Пловдив и ония ми са гъзи докато ям... вече няма да ям , а и в Русе няма така че всиичко оредено :ддд
Иначе ОБИЧАМ КОЛАААААА... мога да различа оригиналнатаот Пепсито или Дербитоо (;

И ако има въпроси задавайте Сърдит иии :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck:

2In my bedroom :dd... хъхх Empty Re: In my bedroom :dd... хъхх Нед Сеп 18, 2011 5:27 pm

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

Айде нали пита Стелианчо..ти мен знаеш ли коя съм?? ;дд

3In my bedroom :dd... хъхх Empty Re: In my bedroom :dd... хъхх Нед Сеп 18, 2011 5:28 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

ЗНАААМММ... Ама ти не знаеш, коя съм ОЩЕ Смях Иначе тиии си Полито бе... админката на lovely..... иии Абигейл ОпС Нали??

4In my bedroom :dd... хъхх Empty Re: In my bedroom :dd... хъхх Нед Сеп 18, 2011 5:31 pm

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

Дааа..хихи (немина номера ;дд) Теб те знам от офрума на Боянчоо ;дд

5In my bedroom :dd... хъхх Empty Re: In my bedroom :dd... хъхх Нед Сеп 18, 2011 5:33 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

Ама ти мила ми Поли... не знаеше че съм и Алисия Коул, модераторка в твоя форум (;

6In my bedroom :dd... хъхх Empty Re: In my bedroom :dd... хъхх Нед Сеп 18, 2011 5:43 pm

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

амии...не сигурно съм била достатъчно пияна за да не помня ;дд

7In my bedroom :dd... хъхх Empty Re: In my bedroom :dd... хъхх Вто Сеп 20, 2011 7:28 pm

Елодия Гилбърт

Елодия Гилбърт
Човек!
Човек!

Въплосчета??

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите