The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net
The Vampire Diaries RPG!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cool Purple Outer Glow Pointer
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Моста при водопада
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyНед Сеп 25, 2011 4:01 pm by Мередит Сулес

» Нашите приятели!
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:27 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Ангел!
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:23 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Демон!
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:22 am by Елена Гилбърт

» Създайте си човек!
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:21 am by Елена Гилбърт

» Станете ни приятел!
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:09 am by Денис Авалон

» Мистик Фолс преди 10 години.
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyПет Сеп 23, 2011 8:10 am by Денис Авалон

» Инструкций за масовото!
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyПет Сеп 23, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» Балната зала!
Мистик Фолс преди 14 години! EmptyПет Сеп 23, 2011 6:36 am by Елена Гилбърт

Poll
Г Л А С У В А Й Т Е!

Мистик Фолс преди 14 години! 59665496

Мистик Фолс преди 14 години! 42159602

Мистик Фолс преди 14 години! 42896259

Мистик Фолс преди 14 години! 18113206
Мистик Фолс преди 14 години! 45877560

Мистик Фолс преди 14 години! 40903968

Мистик Фолс преди 14 години! 22524317


You are not connected. Please login or register

Мистик Фолс преди 14 години!

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Мистик Фолс преди 14 години! Empty Мистик Фолс преди 14 години! Пет Сеп 16, 2011 4:51 pm

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Елена се сабуди. Видя слънцето и разбира се тя трябваше да отиде на разходка! Облече се с къси дънки, потник и кецове, Разпръстна дългата си ерна и мека кадо кадифе коса по гърба си и тръгна. Ходеше напосоки, нямаше определена дестинация. Взе си кафе и продължи дневната разходка.Покрай нея тичаха хора притеснени или просто правещи спринт. Други четяха вестник ходейки или пък просто ходеха. Както и да е. Отиде в парка. Обстановката там вече се бе променила. Вече ставаше оранжева. листата падаха пред нея, а тя се изумяваше на грацията им. Продължи да отпива от кафето, и да се любува на обстановката.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Вампир!
Вампир!

Денят от самото начало беше красив но не се знаеше какво ще се случи в по-нататък..Още сутринта,когато Катрин се събуди осети някакво странно чувство.Сякаш нещо ново и интересно щеше да се случи в този ден.Но не обърна голямо внимание на това защото не беше от онези глупачки,които вярваха в такива неща като усещанията.Казано накратко не вярваше на нищо и на никого дори и на себе си.Преди да излезе от дома си Кат се облече с прилепнал,черен,кожен клин и бяла туника с гол гръб прилепнала по нежните й извивки.Естествено беше на високи токчета.Разхождаше се из града наперено както винаги и хвърляше погледи на момчетата,които й харесваха на външен вид.Ходеше наперена с голямо събочувствие,а вятъра нежно и красиво помръдваше косата й.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Продължи да ходи по алеята на парка. Гледаше в краката си защото размисляваше над разни неща. Точно когато се блъсна в някакво момиче. Тя каза едно смотолено "Извинете..." но не успя да довърши изреченето си. Видя момиче, досущ като нея, но на кадрици. Беше като нея като... като.. все едно се гледаше в огледалото. Изпусна кафето си и то се разля по обувките и на двете. Но на Ел не й пукаше. Вмомента зяпаше момичето със отворена уста безмълвна... все едно вета щеше да свърши. Какво става?!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Вампир!
Вампир!

Както Кат се наслаждаваше на гледката на доста глупаци минаващи наоколо пред нея застана онова момиче,с което бяха като две капки вода.Катрин я гледаше учудено и леко изплашено,а през главата й минаваха всякакви мисли.
-Как можа?!-Извика се Кат на висок тон с голямото си самочувствие.
-Ти въобще гледаш ли къде вървиш токчетата са ми чисто нови!-Допълни Кат като направи впечатление че не й пука усобедно много за момичето.Когато изрече няколко думи Катерина замлъкна и се вгледа хубаво в стресираното от нея момиче.Сякаш сънуваше..Не можеше да повярва,че тази непозната беше точно като нея на външен вид.Първо си помисли да не би да е имала близначка за която не е знаела но дори и не го взе на сериозно.Момичето гледаше изплашено.Според мнението на Кат беше леко свита и срамежлива,а дори и в този момент леко изплашена.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Тя започна да се въроптава за токчетата си. След това погледна към мне. Но дори и аз не осъзнах това.
- Коя си ти - казах едвам едвам.
- Коя си ти и защо приличаш на мен? - попита вече по-настоятелно и ядосано.
Момичето й изглеждаше самонадеяно, с прекалено много самочувствие и самоувереност.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Вампир!
Вампир!

Чудих се защо това момиче заговори Кат.Как смееше да го прави след случилото се с обувките й..
-Коя съм аз ли?!-попита горделиво Катрин и се изсмя.
-Може би трябва аз да те попитам същото,защото аз никога не отговарям на въпроси,а ги задавам.-Добави самоуверено и се усмихна по нейния начин.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Бяха останали само в парка, а кафето още се лееше по обувките им.
- Аз съм Елена Гилбърт! - след което другото момиче продължи със високомерието.
Погледна я странно:
- Защо си приличаме... - не можа да довърши изреччението си защото не знаеше името й!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Вампир!
Вампир!

Момичето задаваше твърде много въпроси,а това не се харесваше много на Кат.
-Аз се казвам Катрин Пиърс.-Отговори тя.Не искаше да казва цялото си име,защото то й напомняше за миналото..Катерина Петрова..Красивата българка..Всички й казваха Катрин или просто Кат..Катрин се вгледа силно в очите на Елена и забеляза доброта и искреност.
-Мисля,че няма да се окажем роднини не се притеснявай.-Каза Кат й се засмя.
-Виж какво по света се случват всякакви неща и това,че си приличаме не е за обсъждане..-Добави безразлично,но въпреки това се замисли,че може би знае причината поради,която двете бяха като две капки вода.

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Тя подсказа че не би трябвало да сме роднини. Разбираемо защо. Момичето я погледна с един непознат за нея поглед.
- Катрин Пиърс... - нищо не й се навяваше за това име. Когато се усмихна за пореден път по този злокобен и... нейн начин Ел каза:
- Знаеш защо си приличаме нали? - още еидн досаден въпрос, но такава си бе Елена!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите