The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net

Join the forum, it's quick and easy

The Vampire Diaries RPG!
Добре дошли в Най-новият и напълно обновен РПГ форум за The Vampire Diaries! Дано форума ни Ви хареса! Очакваме да се регистрирате!

Екипа на rpg-vampirediaries.bulgarianforum.net
The Vampire Diaries RPG!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cool Purple Outer Glow Pointer
Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Моста при водопада
Двора!               EmptyНед Сеп 25, 2011 4:01 pm by Мередит Сулес

» Нашите приятели!
Двора!               EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:27 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Ангел!
Двора!               EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:23 am by Елена Гилбърт

» Създайте си Демон!
Двора!               EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:22 am by Елена Гилбърт

» Създайте си човек!
Двора!               EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:21 am by Елена Гилбърт

» Станете ни приятел!
Двора!               EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:09 am by Денис Авалон

» Мистик Фолс преди 10 години.
Двора!               EmptyПет Сеп 23, 2011 8:10 am by Денис Авалон

» Инструкций за масовото!
Двора!               EmptyПет Сеп 23, 2011 6:38 am by Елена Гилбърт

» Балната зала!
Двора!               EmptyПет Сеп 23, 2011 6:36 am by Елена Гилбърт

Poll
Г Л А С У В А Й Т Е!

Двора!               59665496

Двора!               42159602

Двора!               42896259

Двора!               18113206
Двора!               45877560

Двора!               40903968

Двора!               22524317


You are not connected. Please login or register

Двора!

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Двора!               Empty Двора! Вто Сеп 13, 2011 10:46 am

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Двора!               19f16aee7f

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

2Двора!               Empty Re: Двора! Съб Сеп 17, 2011 5:32 pm

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

Поредният скучен час, пордължаваше да тече все по-бавно и по-бавно..охх, тази химия.Толкова много я мразех, че дори при мисълта се побърквах и ми идеше да се хвърля през прозореца.Представете си сега..как да запомня това, колко ядра има атома или хематом или..ох пак се обърках.Онази дебела фръцла, наречена госпожата по химия, обикаляше, по подиума.При всяка нейна крачка се чуваше толкова висок и проницателен звук, че ти се напиваше в ушите.А от викането си тя нечуваше и не й правеше впечетление, че класа се превиваше от шума, който тя вдигаше.Най-прекрасният звук се разнесе из цялото училище и за секунди класната стая беше празна.Училищният звън, бе най-доброто, което можеше да чуеш в час по химия.Изнизах се заедн със тълпата и ртъгнах по препълненият коридор.Излязох на двора и тръгнах към пейката на който се бях разбраз в Елена.Тя вече ме чакаше там.
-Елена..-казах аз и се усмихнах, като седнах до нея.

3Двора!               Empty Re: Двора! Съб Сеп 17, 2011 5:38 pm

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Час по Биология.. Ъъъ. Много гаден час, лично бих казала отвратителен. Правихме дисекция на жаба и разбира се пак имаше нещо в кофата за повръщане. Както и да е, звънцеа би и всички се изляхме като поток навън. Разбрахме се с Тайлър да се чакаме на една от любимите ни пейки и ето че вече бях там. Седнах и зачаках момчето. То дойде малко след мен.
- Здравей - казах и се усмихнах широко. - Не сме се виждали от цяла веченост как си - казах аз като не свалях усмивката от лицето си. Все пак и това беше истина. Много се радваше че ще види един от приятелите си сега защото не се бяха виждали още от бала за завършването на края на миналата учебна година. Огледа се наоколо и му прошепна:
- Как минаха трансформацийте - този път го погледна със сериозния поглед, кйто всички много мразеха!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

4Двора!               Empty Re: Двора! Съб Сеп 17, 2011 5:58 pm

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

Трасформации?!Трансфорнации?!Елена, сериоазно ли..??!Изгледах я учудено повдигайки едната си вежда.Охх..знаех колко много я подлудявах с тази моя физиономия.След няколко секунди се ухилих като котарака от Алиса, или с други думи от ухо до ухо.Но повъпроса с транформациите..да не говорим.Бяха ужастни всички 4-ри.
-Тии, как очаквах да са минали?? - попитах я и отново я погледнах въпросително.
-И между другото, как може да започнеш разговора ни така, след цяла ваканция??! - добавих със съркастичен тон и втрънчих поглед в нея.Но само след няколко секунди си умрях от смях.Ама..наистина как може да ми го причини?!Добре де, да не драматизирам толкова.Все пак, ако не беше тя със първата ми транформация, миналата година, незнаех колко хора щяха да хвърчат във възздуха.Или да бъдем точно части от тях.
-Ами ти как се справяш с жаждата? - казах аз като се озъбих и вдигнах ръце правейки подобие на вампирска поза.

5Двора!               Empty Re: Двора! Съб Сеп 17, 2011 6:03 pm

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Извинявай, да не е пододяща тема. Но се интересувам от това - усмихна се пак. След въпроса му тя го погледна с погледа който гласеше "Добре де, да върни ми го"
- Ами как да мине... няколко хора в минус няма да са проблем... - тя избърза да смени темата.
- Как си? Какво правиш?! - зададе обичайните тъпи и скучни въпроси!

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

6Двора!               Empty Re: Двора! Съб Сеп 17, 2011 6:45 pm

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

-Ах ти хищно същество..- засмях се аз.
-Ами, какво стана с палана за вегетарянци?? - надигнах вежди и я погледнах, а после отново се засмях.
-Е да ако сле седмица пишат в новините за изчезна ли хора, аз ще си мълча..-казах невинно аз и се ухилих.E, наистина Ел трябваше да бъде доста внимателна със това, защото хората започваха да подозират.

Охх..нещо нямам муза ;дд

7Двора!               Empty Re: Двора! Съб Сеп 17, 2011 6:50 pm

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

- Мда, започват. Но и вегитарианската система не работи. Животните образуват атентат срещу мен - смръщи се и после се усмихна.
- Това включва и теб! Ти ставаш неконтролируем при пълнолуние. За това.. - намигна му, надяваща се да е разбрала за какво му говори.
- И така. Все повече и повече вампири се появяват тук. Започвам малко да се притеснявам. Както и демони - сбръщи вежди в очудване и разтръска глава.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

8Двора!               Empty Re: Двора! Нед Сеп 18, 2011 9:41 am

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

-За това..може да ходиш до друг град..рпиемрно за да се храниш..може би..-казах съвсем скомойно аз и надигнах небрежно рамене.
-Ааа, по въпроса с животните..не ме гледай, тогава не мисля.-засмях се аз.Смеха ми не бе доста добър отговор на тона й, но все пак не трябваше да драматизираме още в началото.Да, едва след едно лято трансформации, борене с апетита и такива глупости, не трябваше да се предаваме.
-Да, права си..това също не е добре за мен. - измърнорих аз.Не исках да правя глутница, за да сме повече от тях, но те не спираха да измикват след всеки изминал ден.

9Двора!               Empty Re: Двора! Пон Сеп 19, 2011 3:21 pm

Sally Clermon

Sally Clermon
Модератор!
Модератор!

Училище?Защо по дяволите трябваше да ходя,като съм била от първите ученички .. на светаа !?
Но не ,аз се навих да отида и сега страдах в часовете.Химия,биология,физика,математика ..?Къде се намирам.А бях толкова далеч от прозореца и вратата.
Докато сезях замисляна,нова дума за заблеяна прлез прозореца.Госпожата тупна на чина ми като изкара вековните ми ангели и ми направи забележка,една не се сдържах да не `и откъсна главата.Накрая реших да направя нещо друго ,поиграх си толкова с ума `и ,че ни написа отлични до края на годината.Няма да ходя повече в час по математика.Да живее дарбата ми!
Ето и последния звън на звънчето което само и единствено може да сложи край на мъките ми.Преметнала чанта през едното си рамо аз излязох от училище и тръгнах .. на някъде.Вече се намирах в двора на училището.Пълно с човечета,вампирчета и вълчета.Но едно вампирче ми направи най-голямо впечатление и с писъци се насочих към нея.
-Еленааааааааааааа..
Милиони очи бяха забити в мен ,но това изобщо не ми създаваше проблеми от милион години.След като стигнах до нея я гушнах.От колко векове не я бях виждала.

http://the-nine-lives.secretsstories.com

10Двора!               Empty Re: Двора! Пон Сеп 19, 2011 3:27 pm

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Беше обърната към Тайлър когато чу проглушителен писък "Еленаааа". След като се обърна видя Сали. Зяпна. Не я беше виждала от векове насам!
- Салииии! - писна тя и още някоко погледа се стрелнаха към нас. Гушнахме се и казах!
- Сали това е Тайлър, Тайлър Сали - започнах да ръкомахам в жест на обяснение!
- Сали как си? Какво правиш толкова векове насам? - попитах аз като вдигнах веждата си.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

11Двора!               Empty Re: Двора! Пон Сеп 19, 2011 3:39 pm

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

Едно момиче с писъци се насоци към Елена и я прегърна.На пръв поглед изглеждаше поредното момиче от Мистик Фолс. - руса, слаба, добре облечена..ох не ми се изброява толкова.Сави..това беше имато й.И като изключим факта, че е вампир наистина изглеждаше една обикновенна тинейджърка.Хах,жалко само, че никой не можеше да живее нормално в този град.За пореден път не навя мисълта, че аз оставах единственият върколак тук..което не бе никак хуабаво.Еее, също не бе хубаво това, че цялото ми обкръжение е само и единствено от вампири.Да, наистина настоящото ми гадже и двамата ми най-добри приятели, включително и Елена.
-Приятно ми е..-измърморих аз и се усмихнах, почесвайки си косата.Озадачих се - да й подам ли ръка или не.Е не съм от най-големите хора за пример, така че здрависването е един вампир по-малко нямаше да е голяма работа.

12Двора!               Empty Re: Двора! Пон Сеп 19, 2011 3:47 pm

Sally Clermon

Sally Clermon
Модератор!
Модератор!

-Няколко века?Боже,все едно не ме познаваш!Алкохол момиче!
Казах аз на Ел и погледнах върколака.Тай.. ох ,тези три буквички повече ми харесваха от колкото цялото име.
-В един час ли сме по математика?
Попитах аз ,интересно ми бе дали някой има който е свидетел на учителката която бе толкова объркана под мой контрол.Обичах да си играя с хората и малките им глупави мозачета.

http://the-nine-lives.secretsstories.com

13Двора!               Empty Re: Двора! Пон Сеп 19, 2011 3:50 pm

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт
Администратор!
Администратор!

Започна да се вглежда в Тай. След това последва и въпроса:
- Да! - и след това допълни - но днес не го карах.
- Сядай! - каза и също седна. - И така, къде се губеше толкова време. - после се сетих за Тай. Щеше да бъде изолиран с нас! - кажии на Тай - засмя се и се обърна към него.

https://gdxfghsdfg.bulgarianforum.net

14Двора!               Empty Re: Двора! Пон Сеп 19, 2011 4:01 pm

Taylor

Taylor
Върколак!
Върколак!

-Вампир, вампри и пак вампир..-казах посочвайки всяка една подред, след което се засмях.
-Не стана ли малко пренаселено?!-попитах аз и се ухилих.Опитвах се да направя добро впечетление, до колкото можеше един върколак да се хареса на многовековен вампир.
-Таа..много ми е любопитно дали и ти си хищтно същество като Еленка или скромен вегетарянец? - обърнах се към Сали.Беше ми любопитно, даже изгарях от желание да разбера дали всички да готови да убиват.

15Двора!               Empty Re: Двора! Пон Сеп 19, 2011 4:06 pm

Sally Clermon

Sally Clermon
Модератор!
Модератор!

Измях се веднага щом дори си помисли да зададе този въпрос .
-Първороден вампир да яде зайчета ?!Боже мой ..
Засмях се още по силно,но скоро стихна и остана само вечната усмивка.
-Нали знаеш , аз и моя алкохол!Ставам в един град,събуждам се в друг.Но сега реших да остана малко в Мистик Фолс.Знаех си ,че ще си тук!Но на училище?!Както `и да е !Накарах учителката по математика да ни освободи до края на годината !
Ох,обичах си дарбите.И всичко.Първородните вампири имаха най-голямата жажда и най-голямата сила.Можех да въздействам на всеки,дори пил върбинка.Можех много неща,но някой втръсват бързо.
-Е,ти къде се губиш Ел?
Попитах я аз и погледнах вълка.
-А ти на каква дията си?Вампири или зайчета?

http://the-nine-lives.secretsstories.com

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите